Fondital Servisi

Torbalı Fondital Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Torbalı Fondital Servisi

Torbalı Fondital Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

TORBALI FONDİTAL SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Fondital marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Torbalı Fondital Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Fondital servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Torbalı Fondital Servisi eğitimli personeliyle Fondital kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Torbalı Fondital Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Fondital kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Torbalı Fondital Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0232 326 38 28


Fondital Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Torbalı Fondital Servisi


Torbalı bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Fondital Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Torbalı Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Torbalı Fondital Servisi ile yaşayın.

Fondital cihazınızda doğru onarım için profesyonel Torbalı Fondital Servisimizi arayın.

0232 326 38 28

Torbalı Fondital Servis Ekibimiz

Torbalı Fondital Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Torbalı Fondital Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Fondital ev aletlerinizi fondital servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Torbalı Fondital Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0232 326 38 28

Fondital beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Fondital çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



İzmir Fondital Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Torbalı Mahallelerinde Fondital Servisi


Torbalı ilçesinin mahallelerinde Fondital cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

19 MayısMah. 29 EkimMah. AhmetliMah. AlpkentMah. ArslanlarMah. AtalanMah. AtatürkMah. BahçelievlerMah. BozköyMah. BülbüldereMah. CumhuriyetMah. DağkızılcaMah. DağtekeMah. DemirciMah. DüverlikMah. ErtuğrulMah. EğerciMah. Fevzi ÇakmakMah. Gazi Mustafa KemalMah. Gazi PaşaMah. GöllüceMah. HelvacıMah. KaplancıkMah. KarakuyuMah. KarakızlarMah. KaraotMah. KarşıyakaMah. Kazım KarabekirMah. KorucukMah. KuşçuburunMah. KırbaşMah. MuratbeyMah. Mustafa Kemal AtatürkMah. Mustafa Kemal PaşaMah. NaimeMah. OrmanköyMah. OrtaköyMah. PamukyazıMah. SaiplerMah. SağlıkMah. TaşkesikMah. TepeköyMah. TorbalıMah. TulumMah. TürkmenköyMah. Yedi EylülMah. YemişlikMah. YeniMah. YeniköyMah. YeşilköyMah. YoğurtçularMah. ÇakırbeyliMah. ÇamlıcaMah. ÇapakMah. ÇaybaşıMah. ÖzbeyMah. İnönüMah. İsmetpaşaMah. İstiklalMah. ŞehitlerMah.

Torbalı — 60 mahallede Fondital özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Torbalı Fondital Servisi — Sık Sorulan Sorular


Torbalı Fondital Servisi yetkili servis midir?

Torbalı Fondital Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Torbalı Fondital Servisi telefon numarası nedir?

Torbalı Fondital Servisi iletişim numarası 0232 326 38 28 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Torbalı Fondital Servisi aynı gün gelir mi?

Torbalı bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Torbalı Fondital servisi hangi cihazlara bakıyor?

Torbalı Fondital Servisi, Fondital marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Fondital cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Fondital cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Torbalı mahallelerinde Fondital servisi var mı?

Evet. Torbalı ilçesindeki mahallelerde Fondital cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0232 326 38 28 Şuanda Açık Ara